türkiye vps
Putham Pudhu Kaalai 2020
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.9 IMDB Puanı 81 Görüntülenme

Putham Pudhu Kaalai 2020

Putham Pudhu Kaalai izle, 2020 Hint filmini 5 ünlü yönetmen bir araya gelerek sıra dışı konu anlatarak yazmışlardır. Filmi tek parça izleyebilirsiniz.

Beş ünlü yönetmenin bir araya gelerek ortaya koydukları film olan Putham Pudhu Kaalai, 2020 ’yi kasıp kavuran corona döneminde anlattıkları kısa hikayeleri seyir haline getirmişlerdir. Kısa kısa olmak durumuyla asıl teması, sevgiye dayalı bir aile filmi olmasıdır. Bizlere farklı hikayelerle aile içi olaylara sokarlar ve sevginin gücüyle birlikte aile olabilmenin kıymetini farkında olmamızı sağlarlar. Esas baz alınan noktanın aile olması ve çeşitli aile yapılarında, hikayelerin çeşitliliğinden dolayı farklı noktalarda durup sevgiye değindiklerini görürüz. Sevgi ve aile temalarının bir araya geldiği, harmanlanarak etkileyici bir hikayeye dönüştürmeleri; coronanın hakim olduğu dönemde yaşanılan olayları gün yüzüne çıkarır ve akıcı bir hikayenin girdabına sokar.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Putham Pudhu Kaalai

  Senaryo:

  Reshma Ghatala, Aadithya K.R. (dialogue), Rajiv Menon, Shruthi Ramachandran, Krishnaswamy Ramkumar (dialogue writer), Mani Ratnam, Suhasini Mani Ratnam, Karthik Subbaraj, Francis Thomas

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?